Loading
HemKlubbarClub #521

Republic of Polish CollectorsRepublic of Polish Collectors

Republic of Polish Collectors
Welcome
to the club of Polish collectors and figure maniacs! We're still evolving, much has already been done but there's also a lot of work ahead of us. That's why we ask You for further ideas for club's improvement, support, and aid - even by taking part in discussions on the forums. After all, there's no point in clubs without its members' participation :)
We warmly invite new citizens to our small Republic - feel free to join as long as you feel connected in any way with Poland and figurines!


Witamy
w klubie polskich kolekcjonerów i figurkowych maniaków. Wciąż dopracowujemy nasz klub, wiele udało się już zrobić, ale przed nami nadal dużo pracy. Dlatego prosimy Was o dalsze pomysły rozwoju, wsparcie i pomoc, choćby przez udzielanie się na forach, forumowisku - w końcu bez udziału klubowiczów klub nie ma racji bytu :)
Serdecznie zapraszamy w szeregi naszej Republiki również nowych obywateli - o ile tylko czujecie się w jakiś sposób związani z Polską i figurkami!


ZLOT
co roku spotykamy się w okresie wakacyjnym w Warszawie.
zlot 2018thread/15528
poprzednie edycje zlotów → clubs.v4.php?cu...
Uppdaterad 7 månader sedan328 användare8,012 kommentarer

Forum28

[zlot lato 2018 - Warszawa] jakie terminy pasują osobom zainteresowanym?

  • 13%4-5 sierpnia
  • 63%11-12 sierpnia
  • 13%18-19 sierpnia
  • 13%25-26 sierpnia
  • 8 rösterRösterna är offentliga

Relaterade Artiklar9

Kommentarer8,012 kommentarer

0pt
Discord to fajny pomysł :)

Co do wonfesu, w tym roku sprzedał mi on soczystego bitchslapa i stwierdził, że nie ma szans, żeby się z tym wszystkim wyrobić. Tegoroczne perełki dla mnie to zdecydowanie te: ITEM #806027 ITEM #806160 ITEM #738339 ITEM #781006
9 dagar sedan
0pt
Myślę, że Wonfes to dobry moment, żeby trochę ożywić forum :D
Jak wasze wrażenia? Dla mnie to chyba najlepszy Wonfes ostatnich lat. Jak zwykle dużo fate i idolek, ale chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo cieszą mnie nowe figurki z Gundama i Code Geass. Pojawiło się kilka interesujących mnie prototypów z poprzednich zapowiedzi, w tym też pomalowane. Bardzo dużo figurek mi się podoba, chociaż i tak ich nie kupię, ale ogólnie zaliczam ten event na duży plus (a przy okazji portfel tak bardzo nie ucierpi).
Co kupię na pewno:
ITEM #790809 , ITEM #805405 , ITEM #805409
Co kupię w zależności od ceny/pomalowanego prototypu:
ITEM #806298 ITEM #806281 ITEM #781006 ITEM #760084 ITEM #760082 ITEM #464713 ITEM #781002 ITEM #675874 ITEM #738339
10 dagar sedan
0pt
Tak naprawdę to najlepszy byłby jakiś discord :P
10 dagar sedan
0pt
hipozaurus is trying her best!
Teraz, przez te wszystkie zmiany, mfc jest średnio user-friendly w użytkowaniu stąd też sporo osób rzadziej tutaj wchodzi (a inni, którzy się lepiej znają, piszą poza mfc po prostu). niestety nawet jeśli bardzo byśmy tego chcieli nie będzie już tak jak było (strasznie wspominkowo to zabrzmiało, lol)
11 dagar sedan
0pt
No niestety kiepsko. Kiedyś to były czasy, jeszcze na Figurkowie. Teraz to nie ma czasów :C
11 dagar sedan
0pt
Jest tu ktoś jeszcze? Ostatni post pół roku temu nie brzmi zbyt dobrze...
I może mam na tyle szczęścia, aby znaleźć tu kogoś, kto gra w Monster Hunter World na PC?
24 dagar sedan
0pt
O tak zdecydowanie więcej Parfomów! Ja też liczyłam na Velvet albo którąś z pozostałych dziewczyn z Dragon's Crown (Socreress, Elf). Widać, że z tymi figurkami Phat postanowił trochę przystopować, bo poszli na łatwiznę zapowiadając Rei i Asukę w mundurkach co równało się dla nich tylko przygotowaniu jednego ciałka w ciuszku bo obie dziewczyny noszą to samo a twarze mają już gotowe z wersji w kostiumach.
Też liczyłam na te maleństwa z Odyna a przede wszystkich przynajmniej na prototyp Oswalda.
No ale tak jak mówisz - nie ma tego złego ;). Przynajmniej portfele trochę odsapną.
6 månader sedan
0pt
Yavimaya (눈_눈)
też uważam, że wonfes był nudny, ale fajnie, że nie był zdominowany przez jedną postać (np. jak ostatnio przez rem) dziwi mnie jednak to, że mimo fgofestu, wcale nie było jakoś przytłaczjąco duzo figurek z fate jak ostatnio.
ale tak to bida... jestem na poważnie zainteresowana tylko trzema figurkami, które i tak były już wcześniej zapowiedziane - ITEM #713029 ITEM #729346 ITEM #675851 bardzo słabo, że nadal żadnych wieści w sprawie figmy Phosa...
podoba mi się nendo białej krwinki, ale i tak raczej go nie kupię. liczyłam na więcej nendo z enstars (Ritsu!) ale z enstars nic nie było. szkoda też, że nie ruszyli tych małych figurek z Odin Sphere z poprzedniego wonfesu, i że nadal nie zrobili parfoma Velvet. w ogóle przydałoby się więcej parfomów :p
z drugiej strony może to i lepiej, że taki bidny ten wonfes, portfel bezpieczniejszy :D
6 månader sedan
0pt
Wie ktoś z was coś o tym Studio Dragon? Te ich militarne dziewczynki całkiem fajnie się zapowiadają.
6 månader sedan
0pt
U mnie też bida. Takich absolutnych must have figurek mam może ze 2, 3. Ewentualnie 4, jeśli liczyć Goshoguna (który wraz z Baxingerem byli chyba największymi niespodziankami tego WonFesu), ale że to zabawka od Art Storm i Fewture, to bym musiał chyba kilka organów sprzedać, by sobie nań pozwolić.
6 månader sedan
Visa fler kommentarer
Second hand waifus deserve a second chance at laifu!

Personal

Medlemmar328

Relaterade Bilder1,238

Relaterade Artiklar59

Relaterade Inlägg431